E-Katalog

Skylotec 2014-2015 Ürün Kataloğunu indirmek için burayı tıklayın. (127 MB)

SKYLOTEC, her endüstriyel alana yönelik kendine has güçlü özellikleri olan en doğru ve en kaliteli ürün yelpazesine sahiptir. Özel uygulama alanları için birbiriyle uyumlu çalışan en iyi ürünleri bir araya getirir, düşüş önleyici kurtarma ihtiyaçlarınıza yönelik tam ve bütünlüklü çözümler sunar.

Rüzgar Enerjisi

Rüzgar enerji santrallerinde çalışma, en yüksek güvenlik ve kusursuz kişisel koruyucu ekipmanlar kullanımını gerektirir.

Enerji İletimi/Kulelerde Çalışma

Her türlü kule üzerinde çalışma (elektrik iletim, telekomünikasyon kuleleri, vb...), kişisel koruyucu ekipmanlarda en yüksek kalite ve işlevsellik gerektirir.

Bakım/Onarım İşleri

Yüksek yapılarda manüel çalışmalar için kullanılacak kişisel koruyucu ekipmanlar, hem güvenli hem de konforlu olmalıdır.

Yüksek Raflar 

Yüksekte çalışan personelin kişisel koruyucu giysileri hafif olmalı ve hareketi kısıtlamamalı.

Yükselen Platformlar

Hareketli platformlar üzerinde çalışan personel, düşmeye karşı gerekli kişisel koruyucu ekipmanlar kullanmalıdır.

Asansör İnşaatı

Asansör sistemleri kurulum çalışmalarında pratik bileşenlerden oluşan kişisel koruyucu ekipmanlar ve yardımcı detaylar önemlidir.

Kanal ve Menholler

Kanallarda ve şaftlarda çalışırken ergonomi ve işlevselliğin yanı sıra malzemenin dayanıklılığı da çok önemlidir. Bu nedenle Skylotec ürünleri bu alanda özel bileşenler içeren ekipmanlara yer verir.

İskele

İskele kuran ve üzerinde çalışan personelin kullanacağı kişisel koruyucu ekipmanlar, en başta pratik ve hafif olmalıdır.

İp Parkları

İp parklarında kullanılan kişisel koruyucu ekipmanların, değişik kullanıcılara göre hızlı bir şekilde yaralanabilir olması gerekir.

Yüksekten Kurtarma

Yüksekten kurtarma görevlerinde, kurtarma personelinin yanı sıra kazazedenin ek ağırlığı nedeniyle oluşan farklı kuvvetlere dayanıklı özel koruyucu ekipmanlar kullanılmalıdır.

Dağ ve Havadan Kurtarma

Dağda veya helikopter ile kurtarma görevlerinde kişisel koruyucu ekipmanların öncelikle kullanım esnekliği ve hafif olması önemlidir.

İtfaiye

İtfaiyelere yönelik kişisel koruyucu ekipmanları tasarlarken Skylotec, bu uygulama alanının gerektirdiği aşırı zorlu koşulları da hesaba katmıştır.

 

Siyah Ekipmanlar

Skylotec, özellikle sahne etkinlikleri için kullanılsa da bunun yanı sıra özel taktik timler ve müdahale birimleri için de uygun olan siyah renkli kişisel koruyucu ekipmanlar üretmektedir.